Tak tohle byl skvělý rok. Opět jsem začal skládat. Koupil jsem si svého prvního iMac 24”. Koupil jsem ho proto, že měl v sobě Intel chip, tak jsem mohl na to dát Windows a nainstalovat Cakewalk Sonar.
No jo, ale co se nestalo. Vždy když jsem ho startoval, musel jsem ho s podržením klávesy bootovat na windows. V té době ještě nebyly plně funkční drivery na mou zvukovou kartu, takže jsem byl malinko limitován. Ale jednoho dne jsem nějak nestihl podržet klávesu a naběhl mi Mac OS. Já si toho všiml jen proto, že zvuková karta ožila a to byl okamžik, kdy jsem pochopil…
Takže vzdal jsem se všech upgradů od Cakewalk 3.0 až po Sonar a koupil si Logic Pro. Den, kdy jsem přestal být IT mudlou a mohl se věnovat jen tvorbě a ne technickým věcem.